crealineshop.nl

Maccabi Tel Aviv înfruntă CFR Cluj pe 30 Iul 2019 la ora 17:00 UTC . Meciul face parte din UEFA Champions League, calificări. Maccabi Tel Aviv a jucat împotriva CFR Cluj în 2 meciuri în acest sezon. Jul 30, 2019 - Maccabi Tel AvivSâmbătă: 24/08/19: LIH: Sektzia Nes Tziona - Maccabi Tel Aviv Informații suplimentare: Sâmbătă: 31/08/19: LIH: Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda Informații suplimentare: Sâmbătă: 14/09/19: LIH: Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv Informații suplimentare: Sâmbătă: 14/09/19: LIH: Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv Informații suplimentare Meciul s-a încheiat, Maccabi Tel Aviv 2, CFR Cluj 2. 90+7 A doua repriză s-a încheiat, Maccabi Tel Aviv 2, CFR Cluj 2. 90 Andrei Burcă (CFR Cluj) primește cartonașul galben pentru un fault dur. Maccabi Tel Aviv vs CFR Cluj va fi actualizat de îndată ce vom avea o transmisiune oficială a acestui meci din Liga Campionilor. Meciul Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj (Liga Campionilor) începe la ora 17:00 pe 30 iulie 2019 în Netanya, pe Winner Stadium. Jul 24, 2019 - Echipele Maccabi Tel Aviv CFR Cluj au jucat până acum 2 meciuri. Maccabi Tel Aviv a câștigat 0 meciuri directe. CFR Cluj a câștigat 1 meci. 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ambele echipe marchează o medie de 2,50 goluri pe meci în meciurile directe. Maccabi Tel Aviv are o medie de 1,70 goluri pe meci în acest sezon. În 8 (80,00%) meciuri jucate acasă, s-au marcat goluri ... Maccabi Tel Aviv 1, CFR Cluj 0. Nick Blackman (Maccabi Tel Aviv) a executat un șut cu stângul din centrul terenului în centrul porții. 14 Cartonaș galben. 10 - Ciprian Yoan Deac. Jul 24, 2019 - Maccabi Tel Aviv Vezi evenimentul: Mai multe informații: Sun: 18/08/19: TCL: Ironi Kiryat S... 0 - 1 Maccabi Tel Aviv Event View: Informații suplimentare: Sat: 24/08/19: LIH: Sektzia Nes Tziona 19 : 30: Maccabi Tel Aviv Informații suplimentare: Sat: 31/08/19: LIH: Maccabi Tel Aviv CFR Cluj: 4: 1: 1: 0: 1; Maccabi Tel Aviv: 1: 1: 1: 0. Se potrivește Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj - Statistica golurilor. Fotbal. Pauză Pauză Sub / Mai mult Scor corect HT CS HT / FT. Livescores Injuries Tables Streaming ... Jul 30, 2019 - 32.7% Maccabi Tel Aviv 23.5% Remiză 43.7% CFR Cluj . Maccabi Tel Aviv vs CFR Cluj pronosticuri Jan 07, 2020 - Maccabi Tel Aviv vs CFR Cluj. 2 - 2. Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj Nõmme Kalju - Celtic APOEL - Sutjeska Valletta - Ferencvaros Dinamo Zagreb - Saburtalo Basel - PSV Olympiacos Pireu ... Jul 24, 2019 - CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv 1 - 0. Rezumat; Comparație H2H; Locul de desfășurare ... Jul 29, 2019 - Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj înaintea tragerii la sorți pentru calificarea în sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Al doilea meci se va disputa pe stadionul Nataniya din Netanya. În prima manșă din România, rezultatul a fost 1-0 în favoarea gazdelor. Dar nimic nu a fost decis încă, iar echipa israeliană are încă șanse reale de a se califica în turul următor. Deci, ar trebui să rămâneți să citiți meciul meu ... Găsiți rezultatele meciului Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj pe Yahoo Sports. Vezi comentariile complete ale meciului, inclusiv clipuri video, știri, formațiile echipelor, ratingurile jucătorilor, statistici și multe altele.